Aromaterapia pre dušu

Vianočná Radosť Pre Vás a Pre Prírodu! 

Kúpou Každého Darčeka Získate Exkluzívnu Sádu E-Kníh Plnú Bylinných Tajomstiev a Tipov pre Zdravie a Pohodu. Prijmite Dar Lásky a Starostlivosť o Seba aj o Prírodu. 

Nechajte Váš Darček Zažiariť Viac Než Kedykoľvek

Aromaterapia pre dušu Vôňa ovplyvňuje našu náladu, myseľ a dokonca aj zdravotný stav. Aromaterapia je druh alternatívnej medicíny, v ktorej sa využívajú esenciálne oleje. Jediným nádychom vône z difuzéra Ben potešíte svoje telo i dušu.

BEN SA STANE TVOJÍM NAJLEPŠÍM PRIATEĽOM.

3v1 zvlhčovač Ben v sebe spája účinný zvlhčovač vzduchu, výkonný aróma difuzér a unikátny efekt horiacich plameňov Amber Light™. 

Ben sa postará o romantickú atmosféru a ideálnu vlhkosť vzduchu vo vašej obývačke. Navyše miestosť krásne prevonia, upokojí myseľ a 

uvoľní telo. Malé rozmery, silný výkon, elegantný vzhľad Zvlhčovač Ben rozptýli do vzduchu až 160 g vody za hodinu. 

Optimálnu vlhkosť vzduchu tak dokáže zabezpečiť v obývačke či spálni veľkej až 25 m². Spolu s aromaterapiou a efektom horiacich plameňov si ho zamilujete.

Vôňa esenciálnych olejov pre telo i dušu Priamo do nádržky na vodu pridajte pár kvapiek esenciálneho oleja a užívajte si vôňu v celej miestnosti. Rozptýlená vôňa aróma difuzéra Ben prevonia váš domov, upokojí myseľ a uvoľní vaše telo. + Esenciálny olej WILD ORANGE Za studena lisovaný z pomarančovej kôry. 

Divoký pomaranč je vynikajúci pre energetizáciu a revitalizáciu. Bežne sa používa ako účinný nástroj na povznášajúcu náladu, rovnako ako pre jeho nádhernú citrusovú arómu. 

* Výkonný čistiaci prostriedok

 * Chráni proti sezónnym vplyvom a ohrozeniam z okolitého prostredia

 * Obsahuje antioxidanty, ktoré prispievajú k celkovému zdraviu 

* Povznáša telo a myseľ 

* podporuje zdravý imunitný systém Na aromatické, masážne, alebo vnútorné použitie. 

Návod na použitie
Difúzia: Použite tri až štyri kvapky. 129€