MEDICINA CURAT NATURA SANAT (MEDICÍNA LIEČI, PRÍRODA UZDRAVUJE)

💚MEDICINA CURAT NATURA SANAT (MEDICÍNA LIEČI, PRÍRODA UZDRAVUJE)💚
Prinášam Vám silný príbeh doktorky, ktorá pochopila že, prepojenie medicíny západného typu s prírodnou a celostnou medicínou je tou najkomplexnejšou cestou ku zdraviu.
 
Život nám často zmení naše plány, a aj keď sa to na začiatku môže zdať ako nezmyselné či neférové, často je to v konečnom dôsledku pre nás to najlepšie čo sa nám mohlo stať.
Tak to bolo aj v prípade doktorky Renáty.
 
„Keď mi moji kolegovia – lekári oznámili fatálnu diagnózu a jediné čo mi ponúkli bola síce život predlžujúca, no ťažko devastujúca liečba, oznámila som im, že navrhovanú liečbu odmietam a keď už mám umrieť, tak chcem umrieť pekná“, opisuje moment, ktorý zmenil jej život.
Až s odstupom času pochopila, že sa vtedy riadila biblickým princípom, že čo nedokážeme zmeniť, musíme jednoducho prijať. Našťastie, veľmi rýchlo po rozhodnutí odmietnuť lekármi navrhovanú liečbu ju s ponukou alternatívnej liečby kontaktoval dávny priateľ, tiež lekár. Nebol dôvod nesúhlasiť a po absolvovaní alternatívnej liečby boli pri kontrolných odberoch všetky výsledky v norme.
 
Z pacientky, ktorú už západná medicína pochovávala, sa stala žena v plnej sile a zdraví.
Čoraz viac si uvedomovala, že konvenčná medicína spolu s farmakoterapiou sa nikdy nezbaví svojich limitov, skôr naopak, čoraz viac sa dostáva do slepej uličky.
 
Jediné východisko videla v celostnom pohľade na pacienta, uvedomujúc si, že všetky choroby majú psychosomatický charakter a nestačí liečiť len hmotné telo pacienta, ale je dôležité venovať sa aj jeho duši. To koniec koncov opäť pocítila na vlastnej koži.
„Uvažujúc, že to, čo pomohlo mne, predsa musí pomôcť aj mojím pacientom, som sa začala podrobnejšie zaoberať možnosťami využitia esenciálnych olejov pri liečbe bežných ochorení, s ktorými som sa stretávala vo svojej ambulancii.“
 
Vždy po otestovaní ich komplexných účinkov najskôr na sebe a na okruhu blízkych ľudí, prišli na rad aj pacienti, ktorí chceli vyskúšať inú ako chemickú liečbu, ktorú im ako ich všeobecná lekárka navrhla.
„Výsledky našej práce nás utvrdzujú v tom, že prepojenie medicíny západného typu s prírodnou a celostnou medicínou je tou najkomplexnejšou cestou ku zdraviu, akú aktuálne vieme ponúknuť.“
❤️💚
 
Na tomto princípe tvoria aj receptúry pre všetky výživové doplnky. 
Parafrázujúc Hippokrata a jeho výrok -Medicína lieči, príroda uzdravuje, môžeme povedať, že BENEDICTUS v sebe skrýva benefity oboch prístupov.
 
❗️❗️❗️ Už na www.esoldi.sk ❗️❗️❗️