Pre začiatok 3TOP

Vianočná Radosť Pre Vás a Pre Prírodu! 

Kúpou Každého Darčeka Získate Exkluzívnu Sádu E-Kníh Plnú Bylinných Tajomstiev a Tipov pre Zdravie a Pohodu. Prijmite Dar Lásky a Starostlivosť o Seba aj o Prírodu. 

Nechajte Váš Darček Zažiariť Viac Než Kedykoľvek

Beginner’s Trio Kit Vám doporučujeme ako úvod k esenciálnym olejom 83eur.

Vo výhodnom balení nájdete: Lemon, Peppermint, Lavender 3x 15ml. Patria k najpredávanejším esenciálnym olejom a sú ideálnym výberom pri spoznávaní účinkov esenciálnych olejov. Často postačujú pri riešení bežných potrieb každého z nás. Odporúčame najmä ak začínate spoznávať esenciálne oleje

Beginner’s Trio Kit – 83eur

 Lavender
Levanduľa sa pre svoju výraznú arómu a nespočetné množstvo využití stala jedným z najpopulárnejších esenciálnych olejov. V staroveku využívali Rimania a Egypťania levanduľu do kúpeľa.

 Levanduľa sa v širokej miere aj dnes používa v kozmetike a parfumoch pre jej schopnosť redukovať problémy s pokožkou, utíšuje podráždenia pleti a to aj po uštipnutiach hmyzom alebo pri bežných popáleniach doma či letným slniečkom. Vie teiž redukovať výskyt vrások a to najmä v kombinácii s Frankincense. Navyše sa jej upokojujúce vlastnosti často využívajú na uvoľnenie tela a zlepšenie nálady a spánku.

 Je veľmi dobre tolerovaná a nápomocná aj pri malých deťoch. Vďaka jej všestranným účinkom by ste mali mať levanduľový olej poruke všade, kam pôjdete. 
Hlavné účinky
- Okrem rozpoznateľnej arómy a jedinečných využití sa levanduľa  používa na podporu pokojných a uvoľnených pocitov

– Má silnú schopnosť pomôcť utíšiť a uľaviť pri popáleninách či po uštipnutiach hmyzom. 
- V antických kultúrach vysoko vážená a často používaná vďaka kozmetickým využitiam a aromatickým účinkom
- Úžasné upokojujúce vlastnosti levandule pomáhajú zlepšiť náladu a je o nich známe, že podporujú pokojné prostredie a eliminujú nepriaznivé účinky stresu.

 Použitie: difúzovanie, topicky (masážne), vnútorne 
Lemon
Citrón, jeden z najpredávanejších esenciálnych olejov spoločnosti doTERRA, má viacero prínosov a použití.Hovoríme mu skvelý prírodný čistič. Difuzovaním pomôžete prečistiť priestor od patogénov a rôznych pachov. 

Po pridaní do vody jej citrón dodá osviežujúci a zdravý náboj počas celého dňa. Pomáha telo očisťovať od škodlivých látok a prečisťuje organizmus. Lemon sa často pridáva do jedla na zlepšenie chuti dezertov, šalátov či hlavných jedál.
Lemon má povzbudzujúcu vôňu, dodáva energiu a podporuje pocity ľahkosti, dobrej nálady a radosti. Podporuje sústredenie.

Hlavné účinky
- Povznášajúce a energizujúce vlastnosti, ktoré podporujú pozitívnu náladu a sústredenie


Môže sa použiť na pridanie osviežujúcej príchuti do vody alebo nespočetných receptov od slaných až po sladké dezerty
- Okamžite rozpoznateľná vôňa pri použití alebo rozptýlení v difúzeri, ideálna na pomoc pri čistení kuchyne či kúpeľne
- Za studena lisovaný zo šupky citróna, aby sa zachovali silné prospešné vlastnosti na očistu a dezinfekciu organizmu a priestoru
- Citrón je efektívnym prídavkom, ktorý pomôže očistiť a dezinfikovať povrchy a dodá sviežu vôňu 

Použitie: difúzovanie, topicky (masážne), vnútorne 
Peppermint
Vždy sa hodí mať poruke olej mäta pieporná, ktorý je pravidelne jedným z najlepšie predávaných produktov spoločnosti doTERRA. Podporí ľudské telo pri bolesti hlavy, únave, žalúdočných ťažkostiach a tiež nás príjemne ochladí v letných horúčavách aj pri teplote. 

Hlavné účinky – Kvapka do letnej domácej malinovky spolu s lístkom čerstvej mäty a šťavou citróna osvieži aj povzbudí – Kvapka do dlane, pošúchať a nadychovať pre čisté dýchanie pri plnom nose. Kvapka natireť na odlať žalúdka pre úľavu trávenia. 

Pridajte 1 kv do hrnčeka mätového čaju alebo na lyžičku medu pre osvieženie alebo narast energie počas dňa.

– Pridáva osviežujú intenzívnu chuť do smoothies, koláčov a dezertov.  

 – Používa na starostlivosť o ústnu dutinu v zubných pastách a žuvačkách. Kvapnite na zubnú pastu alebo priamo na kefku. 


– Olej mäta pieporná dokáže oživiť zmysly a dodať energiu
- Vysoký obsah mentolu v oleji do TERRA mäta pieporná ho odlišuje od ostatných produktov. 

 

Introductory KIT – úvodný balíček 3 olejov. 38€

Vianočná Radosť Pre Vás a Pre Prírodu! 

Kúpou Každého Darčeka Získate Exkluzívnu Sádu E-Kníh Plnú Bylinných Tajomstiev a Tipov pre Zdravie a Pohodu. Prijmite Dar Lásky a Starostlivosť o Seba aj o Prírodu. 

Nechajte Váš Darček Zažiariť Viac Než Kedykoľvek

Introductory KIT – úvodný balíček 3 olejov. 38€ Odporúčam najmä ak začínate spoznávať esenciálne oleje, alebo ako pekný darček olejov, zabalený v praktickej darčekovej krabičke. 

Obsahuje:

5ml Lemon, 5ml Peppermint, 5ml Lavender, (levanduľa, mäta prieporná, citrón). 

Lavender Levanduľa sa pre svoju výraznú arómu a nespočetné množstvo využití stala jedným z najpopulárnejších esenciálnych olejov. 

V staroveku využívali Rimania a Egypťania levanduľu do kúpeľa. Levanduľa sa v širokej miere aj dnes používa v kozmetike a parfumoch pre jej schopnosť redukovať problémy s pokožkou, utíšuje podráždenia pleti a to aj po uštipnutiach hmyzom alebo pri bežných popáleniach doma či letným slniečkom. Vie teiž redukovať výskyt vrások a to najmä v kombinácii s Frankincense. 

Navyše sa jej upokojujúce vlastnosti často využívajú na uvoľnenie tela a zlepšenie nálady a spánku. Je veľmi dobre tolerovaná a nápomocná aj pri malých deťoch. Vďaka jej všestranným účinkom by ste mali mať levanduľový olej poruke všade, kam pôjdete. 

Hlavné účinky – Okrem rozpoznateľnej arómy a jedinečných využití sa levanduľa používa na podporu pokojných a uvoľnených pocitov 

– Má silnú schopnosť pomôcť utíšiť a uľaviť pri popáleninách či po uštipnutiach hmyzom. 

– V antických kultúrach vysoko vážená a často používaná vďaka kozmetickým využitiam a aromatickým účinkom 

– Úžasné upokojujúce vlastnosti levandule pomáhajú zlepšiť náladu a je o nich známe, že podporujú pokojné prostredie a eliminujú nepriaznivé účinky stresu.

Použitie: difúzovanie, topicky (masážne), vnútorne Lemon Citrón, jeden z najpredávanejších esenciálnych olejov spoločnosti doTERRA, má viacero prínosov a použití.Hovoríme mu skvelý prírodný čistič.

Difuzovaním pomôžete prečistiť priestor od patogénov a rôznych pachov.

Po pridaní do vody jej citrón dodá osviežujúci a zdravý náboj počas celého dňa. Pomáha telo očisťovať od škodlivých látok a prečisťuje organizmus. Lemon sa často pridáva do jedla na zlepšenie chuti dezertov, šalátov či hlavných jedál. Lemon má povzbudzujúcu vôňu, dodáva energiu a podporuje pocity ľahkosti, dobrej nálady a radosti. Podporuje sústredenie.