Sada pre emočnú pohodu ženy

Vianočná Radosť Pre Vás a Pre Prírodu! 

Kúpou Každého Darčeka Získate Exkluzívnu Sádu E-Kníh Plnú Bylinných Tajomstiev a Tipov pre Zdravie a Pohodu. Prijmite Dar Lásky a Starostlivosť o Seba aj o Prírodu. 

Nechajte Váš Darček Zažiariť Viac Než Kedykoľvek

happiness, back side, woman-824419.jpg

Sada pre emočnú pohodu ženy. 90€ Balíček z 3 najobľúbenejších zmesí mladých žien. TeaTree, Lavender a ženská zmes Clary Calm. Clary Calm vám poskytuje upokojujúci a utišujúci účinok a dostane vašu náladu do rovnováhy počas celého mesiaca.

 Táto zmes Vám bude skvelou podporou počas celého obdobia premenlivej ženy, ženy cyklickej. Podporí dospievajúce mladé žienky ako aj zrelé.

ženy, TeaTree Touch Vám pomôže s pleťou i povznesie náladu a zhojí rýchlejšie rany. Levanduľa Touch – skvelá, nenahraditeľná Na kľudný spánok, na vyrážky, štipance, na upokojenie a na dobrú náladu. 

Mesačna zmes Clary Calm  Pomáha pri bolestivej menštuácii, pri návaloch tepla, počas menopauzy a tiež zmierňuje symptómy spojené s PMS. Vhodný na podporu zdravých prsníkov. ClaryCalm sa nachádza v roll-one, je to guličkový aplikátor.  Túto roll-on ku možete používať denne na pulzné body a na podbuško na podporu ženského tela a jeho procesov. 

Emočná rovina: Zmes ClaryCalm je zmes zraniteľnosti. Podporuje vrelosť v medziľudských vzťahoch, podporuje emocionálnu rovnováhu. Podporuje empatiu, zmes je silný emocionálny stabilizátor.  

Spôsoby použitia: topicky, (masážne) Tipy na použitie:

* Naneste aplikátorom na spánky, šiju, chodidlá pre emočnú a hormonálnu rovnováhu, harmóniu * Naneste 1 kvapku na zápästia, zátylok, krk, miesta, kde si nahmatáte pulz, podporíte pocity pokoja, pohody a dobrej nálady 

* Použite ClaryCalm na ramená, na bruško, podbruško pri menštruácii, pre úľavu, prípadne môžete zriediť zmes s frakcionovaným kokosovým olejom 

* Naneste guličkovým aplikátorom na chodidlá pre upokojenie 

* Naneste zmes ClaryCalm na pokožku, (krk, ramená, šija), dosiahnete chladivý a upokojujúci efekt Tea Tree Touch známy ako olej čajovníka vám pomôže udržať pleť čistú, tonizovanú a dodá jej zdravý vzhľad.  Veľký pomocník pri ovčích kiahňach, akneóznej pleti, Tea Tree Touch je zriedený s frakcionovaným kokosovým olejom, preto ho môžete aplikovať priamo aj na citlivejšiu pokožku a nie je nutné ho už riediť. Hlavné účinky: 

* očista a prečistenie pokožky a nechtov 

* utíšenie občasných podráždení pokožky a na použitie po holení 

* podpora zdravej pleti Lavender Touch najpredávanejší olej a možno aj najzámejší zo všetkých. 

Vhodný i pre malé deti aj pre každého z nás. 

Proste JEDNIČKA!  

Používa sa v širokej miere v kozmetike, parfumoch, redukuje nedokonalosti pleti, utišuje podráždenú pokožku, prináša uvoľnenie, relax, zlepšuje náladu a spánok. Spolu s Frankincense sú skvelá dvojica na jazvy a vrásky. 

Vďaka všestranným účinkom by ste mali mať levanduľový olej po ruke všade, kam pôjdete.