Daruj zdravie a krásu MetaPWR™

Vianočná Radosť Pre Vás a Pre Prírodu! 

Kúpou Každého Darčeka Získate Exkluzívnu Sádu E-Kníh Plnú Bylinných Tajomstiev a Tipov pre Zdravie a Pohodu. Prijmite Dar Lásky a Starostlivosť o Seba aj o Prírodu. 

Nechajte Váš Darček Zažiariť Viac Než Kedykoľvek

Balíček Zdravie v kapsulke. 97€ GX Assist a PB assist tvoria skvelú dvojicu na očistu organizmu od patogénov a obnovu črevného mikrobiómu. Vhodný na ozdravnú kúru po chorobe, na jar alebo v čase, keď pociťujete potrebu tela očistiť a obnoviť energiu a obranycschopnsť. GX Assist obsahuje patentovanú zmes esenciálnych olejov certifikovanej čistej testovanej triedy CPTG doTERRA Oregano, Čajovník, Citrón, Citrónová tráva, Mäta pieporná a Tymián.

Vytvára neprijateľné prostredie pre potenciálne patogény, ktoré môžu narušiť našu imunitu a spôsobiť zažívacie ťažkosti. Tým zvyšuje našu ochranu a obranyschopnosť..

anatomy, bacteria, bacterium-160524.jpg

 Zdravý tráviaci systém ovplyvňuje všetky aspekty tela. Ak tráviaci systém nefunguje najlepšie, môže to mať negatívny vplyv na každú ďalšiu funkciu tela. Kombinácia veľmi silných silíc a kyseliny kaprylovej pomáha vyčistiť tráviaci systém, ktorý pomáha všetkým ostatným funkciám tela pri maximálnom využití. Kyselina kaprylová Prirodzene odvodená mastná kyselina z kokosového oleja, kyselina kaprylová sa používa viac ako 40 rokov na podporu tráviaceho zdravia a mikrobiálnej rovnováhy tráviaceho traktu.

PB Assist+ PB Assist+ je patentovaná receptúra prebiotickej vlákniny a šiestich kmeňov probiotických mikroorganizmov v jedinečnej dvojvrstvovej zeleninovej kapsule, ktorá prospešné látky bezpečne prevedie celým tráviacim traktom, až na miesto pôsobenia.

Probiotiká a prebiotiká – dve takmer identické slová a predsa každé z nich zohráva odlišnú a dôležitú úlohu pre naše zdravie. Jedno bez druhého nefunguje správne. Iba spolu dokážu pôsobiť symbioticky a prospešne pre imunitu, mikrobióm, správne trávenie a celkové zdravie organizmu.

Probiotiká – sú živé kultúry mikroorganizmov. Vačšinou ide o špecifické kmene baktérií, ktoré žijú v čreve alebo sú do neho dodávané. Prijímame ich v živej forme z potravy alebo z výživových doplnkov. Prebiotiká – sú nestrávené zložky prijatej stravy, ktoré ostávajú v čreve a sú potravou pre probiotiká. Prebiotiká sú získavané hlavne z nestrávených častí sacharidov (oligosacharidy), obsahuje ich aj vláknina.

Vďaka prebiotikám dokážu probiotiká rásť na množstve a kolonizovať črevný systém priaznivým spôsobom.

PB assist+ obsahuje: acidophilus (La-14) lactis (Bi-04) salivarius (Ls-33) casei (Lc-11) longum (Bi-05) rozpustné prebiotické FOS (fruktooligosacharidy)

Dávkovanie: 3 kapsule denne s jedlom. 

Začnite s 10 dňovou kúrov GX Assist a po 10 dňoch pokračujte užívaním PB Assist+. 

Tretí týždeň prestávka s pestrou stravou a doplnením vitamínov a minerálov, Ideálne spojiť s užívaním komplexu Lifelong Vitality (LLV) doTERRA. 

Po treťom týždni si môžete kúru zopakovať. 

Celkovo až 3x po sebe.