AJ TY CHCEŠ 🔝 ÚSMEV😁  

teeth, carrot, diet-1560353.jpg
Máme pre teba riešenie.

🔝ZUBNÝ PRÁŠOK Mätový🔝

Zubný prášok na báze zeolitu je účinným a prirodzeným spôsobom dentálnej hygieny. Prášok neosahuje fluór, ani žiadne iné chemické a prídavné látky, ktoré sú bežné v zubných pastách. Už pred tisíckami rokov si ľudia čistili zuby jemnými práškami (hlavne v Oriente). 
 
Dnes je to len znovuobjavenie tohto spôsobu čistenia zubov. Náš výrobok využíva neobyčajné vlastnosti práškového prírodného zeolitu. V spojení so šalviou a mätou, zabezpečuje nielen mechanické čistenie, odstránenie povlaku a zubného kameňa, ale aj prevenciu proti tvorbe zubného kazu a zápalom ďasien. Jemná abrazívna vlastnosť zeolitu nespôsobuje poškodenie zubnej skloviny.
 
Zeolit je vulkanický minerál. Je to jeden z najsilnejších absorbentov v prírode. Vďaka svojim výnimočným vlastnostiam dokáže viazať vo svojej štruktúre rôzne škodlivé látky, choroboplodné organizmy, toxíny, či ťažké kovy. Zeolit má tzv. bio koherenčnú vlastnosť, naviaže na seba len škodlivé látky a účinné látky, minerály a stopové prvky zo svojej štruktúry uvoľňuje. Telo ho teda prijíma ako prirodzenú látku. Zeolit reguluje acidobazickú rovnováhu (pH). Zeolit odstraňuje kyslé prostredie, ktoré priamo ohrozuje zubnú sklovinu. 
 
Zubný kameň pri používaní našich tabliet je viditeľne redukovaný. Zeolit v ústnej dutine chemicky nereaguje, nemá žiadne konraindikácie, nevysušuje, nezanecháva žiadne stopy alebo povlak.
 
Šalvia lekárska (Salvia officinalis) Šalvia dodáva prášku protizápalové látky. Počas aplikácie prášku sa účinné látky uvoľňujú a cez sliznice sa dostávajú do krvného riečišťa. Šalvia pôsobí profylakticky, predchádza zápalom a ochoreniam zubov a ďasien. Pri rozvinutých ochoreniach ústnej dutiny a zubov pomáha odstraňovať zápal, podporuje liečbu tkanív a tíši bolesť.
 
Mäta pieporná (Mentha piperita) Mäta dodáva zubnému prášku chakateristickú vôňu a svieži, chladivý pocit v ústach. 
Mäta účinkuje ako antiseptikum, pôsobí protizápalovo, tíši bolesť, podporuje prekrvenie, odtok škodlivín, ako aj bunkovú výmenu.
 
Ako používať zubný prášok
Zubnú kefku navlhčite vodou. Naneste na ňu zubný prášok a zuby čistite tak, ako ste zvyknutí. Vypláchnite čistou vodou.
Prášok aj tablety máme pre 
Vás na našom