anatomy, bacteria, bacterium-160524.jpg

PB Assist®+

❗️NAŠU ČREVNÚ FLÓRU OVPLYVŇUJE VIAC AKO 400 000 BAKTÉRIÍ, MNOHÉ Z NICH SÚ PRE ZDRAVIE NEVYHNUTNÉ A PROSPEŠNÉ. MIKROFLÓRA KAŽDÉHO ČLOVEKA JE JEDINEČNÁ AKO NAŠE ZRENIČKY. V ĽUDSKOM TELE SA NACHÁDZA PRIBLIŽNE 1,5 – 2 KILOGRAMY BAKTÉRIÍ. ČREVNÁ FLÓRA PATRÍ MEDZI NAJDÔLEŽITEJŠIE SÚČASTI ĽUDSKÉHO TELA. JEJ SPRÁVNE OSÍDLENIE JE NEVYHNUTNÉ PRE PRIRODZENÝ VÝVOJ IMUNITNÉHO SYSTÉMU UŽ OD RANÉHO VEKU. TVORÍ SA PRI PRIRODZENOM PÔRODE A PRETO CHÝBA U DETÍ NARODENÝCH CISÁRSKYM REZOM. JEJ ZLOŽENIE SA POSTUPNE S PRIBÚDAJÚCIM VEKOM MENÍ VPLYVOM VIACERÝCH FAKTOROV.

Narušiť prirodzenú mikroflóru môžu rôzne látky, ako napr. antibiotiká, ktoré nemajú schopnosť rozlíšiť prospešné baktérie od patogénnych a tak zahubia všetky, ktoré im prídu „pod ruku“. Predpisujú sa lekármi na rôzne zápaly v tele najčastejšie pri zápale horných a dolných dýchacích ciest. Žalúdočné ťažkosti ako napr. hnačka, kŕče, nevoľnosť alebo u žien nepríjemné kvasinkové infekcie sú najrozšírenejšími nežiaducimi účinkami v dôsledku užívania antibiotík, ktoré predstavujú výrazný zásah do organizmu, no napriek tomu sú nezastupiteľné v liečbe infekcií.
🥲 A práve to sa stalo aj mne. Reakcia môjho organizmu na antibiotiká bola veľmi zlá. Skončila som v nemocnici na infúziách s veľmi silným zápalom čreva.
Našťastie to dobre dopadlo, no ešte teraz cítim, že to nie je úplne v poriadku. Teraz okrem úpravy stravy je pre mňa veľmi dôležité obnoviť prirodzenú mikroflóru v črevách.
Ako prvá voľba boli probiotiká
 
PB Assist®+ je originálna zmes prebiotickej vlákniny a šiestich kmeňov probiotických organizmov v jedinečnej dvojvrstvovej zeleninovej kapsuli, ktorá obsahuje 6 miliárd CFU aktívnych probiotických kultúr a rozpustných prebiotických FOS (frukto-oligosaccharidov), ktoré podporujú priľnutie a rast kultúr. Dodávací systém dvojitej kapsule s časovým uvoľňovaním ochraňuje citlivé probiotické kultúry z žalúdočnej kyseliny.
Dávkovací systém s dvojitými kapsulami s časovým uvoľňovaním je určený na ochranu citlivých probiotických kultúr pred žalúdočnou kyselinou. PB Assist+ podporuje zdravé tráviace funkcie a imunitu a je bezpečný na použitie pre celú rodinu.
Zloženie: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus laktis, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus casei, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium bifidum.
 
PRIMÁRNE VÝHODY:
  • Podporuje pozitívnu rovnováhu a proliferáciu užitočných baktérií,*
  • Udržiava zdravú bilanciu črevnej mikroflóry,*
  • Podporuje zdravé fungovanie tráviaceho a imunitného systému,*
  • Podporuje zdravie tráviaceho traktu, najmä čriev,*
  • Pomáha optimalizovať metabolizmus a vstrebávanie potravy.*
*Tieto vyhlásenia neboli hodnotené Správou pre potraviny a liečivá. Tento produkt nie je určený na diagnostiku, liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby.