Objavte Mágiu Prírody a Vianočného Darčeka
od JANKY ESOLDI

„Vstúpte do sveta prírodnej krásy a darov od JANKY!

Naša ponuka zahŕňa široký sortiment, od inšpirujúcich e-knih a esenciálnych olejov až po krásne difuzéry a prírodnú kosmetiku.

A práve pre vianočný stôl alebo pod stromček sme pre vás pripravili krásne darčeky.

Príďte a objavte mágiu prírody a výnimočné darčeky!

Vianočná Radosť Pre Vás a Pre Prírodu! 

Kúpou Každého Darčeka Získate Exkluzívnu Sádu E-Kníh Plnú Bylinných Tajomstiev a Tipov pre Zdravie a Pohodu. Prijmite Dar Lásky a Starostlivosť o Seba aj o Prírodu. 

Nechajte Váš Darček Zažiariť Viac Než Kedykoľvek

Aromaterapia pre dušu

🎁 Romantická Atmosféra: Ben spája zvlhčovač, arómu difuzér a efekt horiacich plameňov Amber Light™, vytvárajúci romantickú atmosféru. Preplňte svoj domov vôňou, upokojte myseľ a uvoľnite telo s jedným zariadením. 

🎁Výkon v Malom Balení: Malý, výkonný a elegantný Ben prináša optimálnu vlhkosť vzduchu s minimálnou spotrebou energie. Jednoduchým prídavkom esenciálneho oleja WILD ORANGE získate čistejší vzduch a povznášajúcu vôňu. 

🎁Celkový Zážitok pre Zmysly: Balíček vrátane esenciálneho oleja WILD ORANGE získate za 129 €. Prineste do svojho domova nielen vlhkosť, ale aj jedinečnú atmosféru s Benom, ktorý nie je iba zvlhčovačom, ale zážitkom pre všetky zmysly.

Magická Sada E-kníh od JANKY

🎁Bohatstvo byliniek a prírodné sily: Tieto e-knihy ponúkajú rozsiahle informácie o bylinkách a sile prírody, poskytujúce užitočné tipy a recepty pre lepšie porozumenie a využívanie liečivých vlastností bylín. 

🎁Magická sada pre každého: Nezávisle na vašej úrovni znalostí o bylinkách a mágii prírody sú tieto e-knihy navrhnuté tak, aby oslovili a pomôhli každému. Sú ako magická sada, otvárajúca dvere k fascinujúcemu svetu bylín a prírodnej liečby. 

🎁Praktické návody a rady: JANKA v týchto e-knihách prináša nielen teóriu, ale aj praktické návody a rady, ako využívať moc bylín a prírodných síl v každodennom živote. Stáva sa tak cenným sprievodcom pre tých, ktorí hľadajú konkrétne aplikácie pre svoje zdravie a pohodu.

Naviac, ku každej objednávke teraz pribalím moje e-knihy ako darček. V nich nájdete mnoho užitočných informácií a tipov na to, ako využiť prírodné produkty pre svoje zdravie a krásu.

Balíček Zdravie v kapsulke

🎁Komplexné Čistenie a Obnova: Obsahuje GX Assist a PB Assist+, skvelú dvojicu na očistu od patogénov a obnovu strevného mikrobiomu. GX Assist vytvára nepríjemné prostredie pre patogény, PB Assist+ poskytuje probiotickú podporu. 

🎁Podpora Zdravého Tráviaceho Systému: GX Assist s esenciálnymi olejmi podporuje tráviace zdravie. Kyselina kaprylová v GX Assist čistí tráviaci systém a pozitívne ovplyvňuje celkové fungovanie organizmu. 

🎁Synergetická Kombinácia Probiotík a Prebiotík: PB Assist+ obsahuje 6 kmeňov probiotík a prebiotické FOS. Táto kombinácia podporuje imunitu, mikróbiom a správne trávenie.

 Probiotiká a prebiotiká spoločne pôsobia symbioticky. Začnite s kúrou GX Assist po 10 dní, potom PB Assist+. Po 3 týždňoch si dajte pauzu s pestrou stravou, doplňte vitamíny a minerály, ideálne s LLV doTERRA. Kúru môžete opakovať až 3x pre optimálnu podporu zdravia

PLUS 🎁 Obrázkové pexeso – Čarovný svet byliniek

Pôj poznávať čarovný svet byliniek

🎁28 Tajomstiev okolo teba: Kartičky ponúkajú 28 tajomstiev spojené s bylinkami, ktoré ťa obklopujú každý deň. Prinášajú nový pohľad na okolité rastliny, odkrývajú ich význam a prepájajú ťa s prírodou. 

🎁Osobný dotyk autorky: Každá kartička nesie osobný dotyk autorky, ktorá do nich vložila kus svojej lásky a radosti. Tieto kartičky nie sú len hrou, sú tiež prostriedkom zdieľania autorskiných emócií a vďačnosti voči prírode. 

🎁3D Obrázok byliniek: Kartičky sú ako 3D obrázok, ktorý ožíva pri každom pohľade. Každá z nich zastupuje jednu bylinku, zvýrazňuje jej jedinečné vlastnosti a vyzýva ťa, aby si si vybral(a) bylinku, ktorú dobre poznáš. Sú zážitkom pre zmysly a prepájajú ťa s prírodou.

„Vianočná Radosť Pre Vás a Pre Prírodu! 
 Kúpou Každého Darčeka Získate Exkluzívnu Sádu E-Kníh Plnú Bylinných Tajomstiev a Tipov pre Zdravie a Pohodu. 
Prijmite Dar Lásky a Starostlivosť o Seba aj o Prírodu. Nechajte Váš Darček Zažiariť Viac Než Kedykoľvek

Modrá je dobrá

🎁Úľava pre Svaly a Kĺby: Deep Blue™ Rub (54€) a Deep Blue Stick (41€) sú dve výnimočné možnosti poskytujúce úľavu od bolesti a nepríjemných pocitov vo svaloch a kĺboch. Vďaka kombinácii esenciálnych olejov, ako sú gaultheria, kafor, mäta peperná a ďalšie, tieto produkty ponúkajú cielenú úľavu po náročnom cvičení alebo preťažení. 

🎁Rýchla a Cielená Aplikácia: Deep Blue Stick je tuhý kosmetický výrobok s rýchlym a cieleným účinkom. Jeho jednoduchá aplikácia umožňuje rýchle použitie priamo na postihnuté oblasti, či už ste doma alebo na cestách. Tyčinka sa ľahko zmestí do kúpeľne alebo cestovnej tašky a je ideálna na aplikáciu pred, počas alebo po tréningu. 

🎁Darček Zadarmo: Ako bonus k celému balíčku vám pribalíme esenciálny olej LEMON. Tento olej je skvelým doplnkom na osvieženie vody, podporu energie a má mnoho ďalších využití. Vstúpte do sveta úľavy od bolesti a vitalizujúcich vôní s týmto výnimočným balíčkom Deep Blue™.
Platí: Modrá je dobrá!

Daruj zdravie a krásu MetaPWR™

🎁Zdravý Koktail pre Celkové Blahobyt: MetaPWR™ Advantage za 130€ kombinuje rybí kolagén, rastlinné výťažky, esenciálne oleje a vitamíny, poskytujúce komplexnú starostlivosť o vaše metabolické zdravie. Investujte do svojho celkového blaha s týmto balíčkom. 

🎁Podpora 5 Pilierov Metabolického Zdravia: MetaPWR Advantage aktívne podporuje päť kľúčových pilierov metabolického zdravia, vrátane stravy, pohybu, vzťahov, stresu a inteligentných doplnkov výživy. Je to komplexné riešenie pre vaše telesné aj duševné blaho. 

🎁Bonusový Darček – Guľôčky MetaPWR™: K tomu vám pridáme Guľôčky MetaPWR™, praktické guličky s esenciálnymi olejmi na podporu metabolizmu a udržanie vedomého stravovania. Získajte tento komplexný balíček za jedinečnú cenu a investujte do svojho zdravia.

Pre začiatok 3TOP

🎁Vhodné pre každodenné potreby: Tieto oleje sú vybrané nielen pre svoju popularitu, ale aj preto, že často postačujú na riešenie bežných potrieb každodenného života. Sú univerzálne a ponúkajú širokú škálu možností využitia. 

🎁Ideálne Ppre začiatočníkov: Ak ešte len začínate objavovať svet esenciálnych olejov, táto sada je pre vás ideálnou voľbou. Lemon, Peppermint a Lavender sú nielen obľúbené, ale ponúkajú aj rôznorodé benefity, ktoré vám pomôžu lepšie porozumieť účinkom esenciálnych olejov.  Získate ucelený východiskový balíček.

„Vianočná Radosť Pre Vás a Pre Prírodu! 
 Kúpou Každého Darčeka Získate Exkluzívnu Sádu E-Kníh Plnú Bylinných Tajomstiev a Tipov pre Zdravie a Pohodu. 
Prijmite Dar Lásky a Starostlivosť o Seba aj o Prírodu. Nechajte Váš Darček Zažiariť Viac Než Kedykoľvek

Sada pre emočnú pohodu ženy

🎁Emočná Podpora v Každom Období: Táto sada je vytvorená pre poskytovanie emočnej podpory ženám v rôznych životných fázach. Zvlášť ženská směs Clary Calm ponúka vyvážený a upokojujúci účinok po celý menštruačný cyklus.

🎁Oleje pre Všetky Príležitosti: Obsahuje tri obľúbené oleje – Tea Tree Touch, Lavender Touch a ženskú směs Clary Calm, ktoré je možné využiť od starostlivosti o pleť až po podporu pokojného spánku. Vhodné pre dospievajúce aj zrelé ženy.

🎁Praktický a Bezpečný Formát: Všetky oleje sú vo formáte Touch, už zriedené frakcionovaným kokosovým olejom, čo zvyšuje ich bezpečnosť a praktickosť.

Janka F. Esoldi

Volám sa Janka Filová a hoci som už v šarmantnom veku, som večný optimista milujúci prírodu, ktorý verí, že v každom z nás je dobro a láska, len ju treba niekedy vydolovať.